MG1JT10M0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MG1JT10M0
JLCPCB Part #
C3369805
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
-55℃~+175℃ 10MΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS