MG1JB15M0
MFR.Part #
MG1JB15M0
JLCPCB Part #
C6989691
Description
-55℃~+175℃ 15MΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS