MG1JB100K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MG1JB100K
JLCPCB Part #
C6666843
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS