MG1FB2M21
MFR.Part #
MG1FB2M21
JLCPCB Part #
C7226202
Description
-55℃~+175℃ 1W 2.21MΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS