MG1FB221K
MFR.Part #
MG1FB221K
JLCPCB Part #
C6090910
Description
-55℃~+175℃ 1W 221kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS