MG1FB182K
MFR.Part #
MG1FB182K
JLCPCB Part #
C5795989
Description
-55℃~+175℃ 182kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS