MG14JT30M0
MFR.Part #
MG14JT30M0
JLCPCB Part #
C2584500
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 30MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS