MG12JT2M70
MFR.Part #
MG12JT2M70
JLCPCB Part #
C6300697
Description
-55℃~+175℃ 2.7MΩ 500mW Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS