LWW0402GT8N2
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
LWW0402GT8N2
JLCPCB Part #
C5789235
Package
0402
Description
104mΩ 680mA 8.2nH ±2% 0402 Power Inductors ROHS