HVA12JA100M
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
HVA12JA100M
JLCPCB Part #
C2646293
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-25℃~+125℃ 1.2W 100MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS