HDM14JT27R0
MFR.Part #
HDM14JT27R0
JLCPCB Part #
C2587756
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 27Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.8xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS