HDM14JT27K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
HDM14JT27K0
JLCPCB Part #
C2588923
Package
Plugin,D1.8xL3.2mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.8xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS