HDM14JT270K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
HDM14JT270K
JLCPCB Part #
C2588829
Package
Plugin,D1.8xL3.2mm
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 270kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.8xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS