HDM14JT20R0
MFR.Part #
HDM14JT20R0
JLCPCB Part #
C2587742
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 20Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.8xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS