FRN14JT3R30
MFR.Part #
FRN14JT3R30
JLCPCB Part #
C3453860
Description
-40℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS