FRN14JT13R0
MFR.Part #
FRN14JT13R0
JLCPCB Part #
C6253227
Description
-40℃~+155℃ 13Ω 250mW Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS