FRN12JT6R80
MFR.Part #
FRN12JT6R80
JLCPCB Part #
C7277982
Description
-40℃~+155℃ 500mW 6.8Ω Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS