FRN12JT1R00
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
FRN12JT1R00
JLCPCB Part #
C3389034
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-40℃~+155℃ 1Ω 500mW Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS