FCR1210KT1K50
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
FCR1210KT1K50
JLCPCB Part #
C2501188
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS