FB05YTYN601
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
FB05YTYN601
JLCPCB Part #
C6619084
Package
0805
Description
1 400mΩ 600Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS