FB05YTYH800
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
FB05YTYH800
JLCPCB Part #
C6040789
Package
0805
Description
1 40mΩ 80Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS