CSRN2010JTR130
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CSRN2010JTR130
JLCPCB Part #
C4091470
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 130mΩ 1W Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS