CSR1225FT2R20
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CSR1225FT2R20
JLCPCB Part #
C3949440
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS