CFM14JT24K0
MFR.Part #
CFM14JT24K0
JLCPCB Part #
C2584903
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS