CFM12JT6K20
MFR.Part #
CFM12JT6K20
JLCPCB Part #
C2585380
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS