CFM12JB1R80
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CFM12JB1R80
JLCPCB Part #
C5618067
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS