CFF14JT330R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CFF14JT330R
JLCPCB Part #
C2587228
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 330Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS