CF2JT680R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF2JT680R
JLCPCB Part #
C2591094
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 680Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS