CF2JT4K70
MFR.Part #
CF2JT4K70
JLCPCB Part #
C2591100
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 4.7kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS