CF2JT47R0
MFR.Part #
CF2JT47R0
JLCPCB Part #
C2585092
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 47Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS