CF2JT43R0
MFR.Part #
CF2JT43R0
JLCPCB Part #
C2591106
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 43Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS