CF2JT3K90
MFR.Part #
CF2JT3K90
JLCPCB Part #
C2591083
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 3.9kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS