CF2JT330R
MFR.Part #
CF2JT330R
JLCPCB Part #
C2591101
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 330Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS