CF2JT150R
MFR.Part #
CF2JT150R
JLCPCB Part #
C2591092
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 150Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS