CF2JB82R0
MFR.Part #
CF2JB82R0
JLCPCB Part #
C6149162
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 82Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS