CF2JB560R
MFR.Part #
CF2JB560R
JLCPCB Part #
C6139837
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 560Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS