CF2JB33R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF2JB33R0
JLCPCB Part #
C7106700
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 33Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS