CF2JB30K0
MFR.Part #
CF2JB30K0
JLCPCB Part #
C20110811
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 30kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS