CF2JB27K0
MFR.Part #
CF2JB27K0
JLCPCB Part #
C6149156
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 27kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS