CF2JB200R
MFR.Part #
CF2JB200R
JLCPCB Part #
C5617985
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 200Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS