CF2JB12K0
MFR.Part #
CF2JB12K0
JLCPCB Part #
C6533313
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 12kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS