CF2JB120K
MFR.Part #
CF2JB120K
JLCPCB Part #
C7106696
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 120kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS