CF2JB100R
MFR.Part #
CF2JB100R
JLCPCB Part #
C7228309
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 100Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS