CF2JB100K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF2JB100K
JLCPCB Part #
C6533311
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 100kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS