CF1JT6K80
MFR.Part #
CF1JT6K80
JLCPCB Part #
C2590535
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 6.8kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS