CF1JT43R0
MFR.Part #
CF1JT43R0
JLCPCB Part #
C3449373
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 43Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS