CF1JT3R00
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF1JT3R00
JLCPCB Part #
C2590534
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 3Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS