CF1JT2K70
MFR.Part #
CF1JT2K70
JLCPCB Part #
C2590603
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS