CF1JT22K0
MFR.Part #
CF1JT22K0
JLCPCB Part #
C3578189
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 22kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS