CF1JT220R
MFR.Part #
CF1JT220R
JLCPCB Part #
C2590596
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 220Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS